Agentúra WELL

Naša svadboná agentúra Vám pripraví výzdobu podľa Vašich želaní. Sme začínajúca agentúra, náš inventár sa stále rozrastá každou úspešne dokončenou akciou. Nevyhýbame sa náročnejším a nápaditým dekoráciám, radi vítame klientov ktorí sa chcú odlíšiť od bežných štandardov. Od našich doterajších klientov sme viac krát dostali možnosť zrealizovať aj niečo viac ako je bežné, a tak sa môžete v našich dekoráciach stretnúť aj so živými zvieratkami, netradičnými doplnkami či ručne vyrábanými doplnkami. Máme na seba veľké požiadavky, a preto v súčasnosti pracujeme maximálne na 2-3 dekoráciach mesačne. Radi sa s Vami stretneme ešte pre rezerváciou termínu, počúvneme si Vaše požiadavky a pripravíme Vám zaujímavé dekorácie ktoré zaujmú. V súčasnosti nemáme kamennú prevádzku, staršia bola zrušená v minulom roku a v súčasnosti sa orientujeme najmä na stretnutia v domácom prostredí. Do budúcna neplánujeme otvoriť žiadnu prevádzku. Aj vďaka tomu dokážeme držať naše ceny nižšie ako naša konkurencia. Ak máte záujem o rezerváciu či nezáväzný rozhovor, obráťte sa na nás.


Prínášame Vám aj zopár tipov a rád, ako úspešne zrealizovať prípravu svadby.

M&S bakery

 Ak si lámete hlavu kde a akú tortu či dobrotku na Vašu svadbu objednať, tak Vám prinášame jeden tip. Tortičky od Sabi je fcb profil jednej veľmi šikovnej dievčiny, ktorá pre Vás pripraví úžasne vyzerajúce, a ešte lepšie chutiace dobrotky. Rada zrealizuje Vaše predstavy, ktoré budú všetci obdivovať. Z informácii ktoré budete o produktoch potrebovať snáď len toto: Ak máte chuť na ľahké, nadýchané a krémové tortičky ste na tej správnej stránke! Pečiem s láskou z tých najlepších surovín:-). 

Vyberáte kapelu na svadbu?

Ak si neviete poradiť s výberom tej správnej kapely na Vašu svadbu radi Vám pri výbere poradíme. Máme osobné skúsenosti a referencie na kapely priamo od našich klientov. Jednou z kapiel ktoré môžeme odporučiť je BLACK&WHITE. Je to jedna z väčších kapiel, pozostáva z piatich členov. Celá produkcia ktorou sa prezentujú je hraná naživo. Kapela je schopná a ochotná nacvičiť si pre Vás špeciálnu pieseň v dostatočnom predstihu. Keďže ide o jednu z najžiadanejších kapiel v okolí a ich pôsobnosť je po celej SR aj mimo nej, je vhodné v prípade záujmu si rezervovať kapelu čím skôr. Ich profesionálny prístup a zápal pre hudbu sa odzrkadlí najmä na zábave Vašich svadobných hostí. S kapelou budete isto spokojní. 

www.blackandwhite.sk

Agenturawell.eu

Presunuli sme našu prezentáciu www.agenturawell.eu z praktických dôvodov na túto doménu. Spolu so svojimi kolegovcami sa venujeme najmä svadobnému biznisu, konkrétne príprave výzdoby na mieru. Popri tom sa veľmi radi realizujeme v príprave motívových detských osláv, plesov, firemných eventov a rôznych súkromných akcií. Neobmedzujeme sa na bežnú výzdobu, máme menej klientov ktorím však plníme ich najodvážnejšie predstavy. Prezrite si niektoré naše práce, nechajte sa nimi inšpirovať. Radi sa s Vami stretneme a nezáväzne porozprávame pri kávičke. Máme dostatok spokojných klientov, vďaka ktorím získavame ďaľších a ďaľších. Sme na začiatku, možno nám niekedy dlhšie trvá spracovať Vašu požiadavku, ale verte, že konečným výsledkom budete isto uchvátený. 

Menšia kapela alebo DJ?

Ak váhate či zajednať na svadbu menšiu kapelu alebo DJ, radi Vám s výberom pomôžeme. V našom regióne sú viac preferované kapely, či už sa jedná o menšie alebo väčšie zoskupenia. Dnes Vám predstavujeme kapelu The Brothers Band. Ide o zoskupenie dvoch muzikantov, v prípade záujmu doplnených speváčkou. V prípade záujmu sú schopní vo vlastnej réžii zabezpečiť hranie svadobných sprievodov. Kapela pozostáva z dvoch členov, Peter Tokoš a Richard Bánsky, pričom obidvaja majú mnohé skúsenosti z angažmá v SR aj mimo nej. Pod názvom Marine Brothers ich môžete vidieť aj ako saxofónové duo v Senzi TV. S ich výberom rovnako neotáľajte, kalendár na top svadobné termíny sa plní rok vopred.

www.thebrothersband.sk

Kedy objednať výzdobu?

Objednanie agentúry pre realizáciu výzdoby nenechávajte na poslednú chvíľu. Častokrát sa stáva, že najžiadanejšie svadobné termíny sú rezervované viac ako rok vopred. Naša agentúra v súčasnosti realizuje v top svadobnej sezóne max. 2-3 svadobné výzdoby do mesiaca. Pred rezerváciou sa prídite porozprávať o Vašich predstavách, môžeme Vám z vlastných skúsenosti posunúť veľa zaujímavých informácii. Tak neváhajte, a kontaktujte nás čím skôr. Budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

Detský kútik? Áno či nie ...

Máte na svadbe viacero detí a neviete ako ich počas svadby zabaviť? S viacerými našimi klientami sme riešili podobný problém. Dospeli sme k záveru, že umiestnenie detského kútiku s vhodne zvolenými aktivitami odbremení Vašich hostí a teda rodičov malých detí od ich neustáleho sledovania. Majú tak možnosť lepšie sa zabaviť na Vašej svadbe. Máte veľa možností, od najjednoduchších aktivít ako kreslenie, či hranie sa s hračkami až po možnosť najať si profesionálneho animátora ktorí sa o zábavu postará sám. Treba však zvoliť aj najvhodnejšie miesto v sále, ideálne čo najďalej od východu a rôznch nebezpečných predmetov. Ak teda máte tú možnosť a ste ochotní čo to investovať aj do detí Vašich hostí, zrealizujte detský kútik. Môžete ho doplniť zábavným candy barom.