Oslava | Jednota SE

Pripravená výzdoba bola určená k oslave narodenín. Počet hostí bol menší, cca 25 ľudí. Farebné prevedenie na želanie oslávenkyne, živé kvety vo vysokých vázach, svetelná stena, doplnky na stoloch. 

Svadba K&L | Fit Pit SE

Kiko a Laura nám zverili výzdobu svojej svadobnej sály. V jednej z top reštaurácii v našom meste Fit Pit Senica za zhromaždilo viac ako 60 hostí. Našou úlohou bolo v spolupráci so ženíchom a jeho tlačovými možnosťami pripraviť výzdobu v jemnom štýle. Sám ženích si na svadbu pripravil viacero tlačovín, pozvánok, návestí, veľkoformátových banerov. My sme zabezpečili výzdobu svadobnej sály v kombinácii farebných odtieňov smotanová - biela. Živé kvety vo vysokých vázach umocnili celkový zážitok z výzdoby. Ak máte aj vy záujem o výzdobu z našej dielne, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ples DK Kunov

Dom Kultúry v Kunove patrí k tým starším. Tomu zodpovedajú aj vnútorné priestory. Aj napriek tomu sme sa snažili spríjemniť atmosféru pre plesových hostí. Zrealizovali sme prekrytie stropných častí vo výške viac ako 6 metrov. Pripravili sme návleky na všetky stoličky, dekorácie stolov, vstupných priestoroch a priestorov pre spoločné foto. Celkový počet hostí bol cca 150. Výzdobu na mieru Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. aj pre Vás.

Svadba | Smrdáky

Naša kamarátka Monika nám zverila prípravu výzdoby svojej svadby, či už kompletnú výzdobu svadobnej sály v Smrdákoch, ako aj vonkajších priestoroch v kúpeľnom parku kde sa odohrával obrad. Vonkajšie priestory boli pre nás väčšou výzvou najmä kvôli obave zo zmeny počasia. Priestor sa nám aj podarilo dozdobiť podľa želaní nevesty a ženícha, hlavnou farbou v miestnosti bola žltá. Kvetinova výzdoba obsahoval najmä margarétky, stoly boli doplnené dekoráciami z prírodných materiálov. Zopár snímkov z výzdoby nájdete v priloženej galérii. 

6. Študentský ples | DK Senica

Naša prvá veľká dekorácia. Viac ako 350 miest na sedenie, veľká miestnosť, množstvo dekorácii spoločných priestorov. Našou úlohou bolo zaujať, a podarilo sa. V spolupráci so Študentským parlamentom sme pripravili noblesnú výzdobu Domu kultúry v Senici. Zlato biela farebná variácia dokonale pasovala k ostatným doplnkom. Veď .. posúďte sami. 

 

Svadba M&I | Jednota SE

Špecifická výzdoba pripravená na mieru .. nám, Martinovi a Ivane. Vďaka obrovskej trpezlivosti personálu reštaurácie Jednota Senica sme si mali možnosť pretvoriť priestory tak ako sme si ich predstavovali. Všetky doplnky boli vlastnoručne vyrobené. Pripravili sme pre našich hostí príjemné priestory. Nezabudli sme ani na tých najmenších, kreatívny detský kútik ich pekne zabavil. Prezrite si zopár snímkov z výzdoby. Ak máte záujem o podobný štýl, radi Vám výzdobu pripravíme.

Krst | FitPit Senica

V priestoroch obľúbenej reštaurácie Fit Pit sme pripravili nášmu klientovi nápaditú výzdobu pri príležitosti krstu malého Simona. Počet hostí dosiahol cca 60 miest, preto bola centrálna časť reštaurácia solídne využitá. Spolu s klientom sme zvolili peknú modrú farbu na stuhy a štóly, na stoly sme umiestnili luxusné svietniky a trefné doplnky. Zrealizovali sme individuálne pripravené menovky. Hostia boli pri príchode do miestnosti výzdobou očarení. A my sme so svojou prácou veľmi spokojní. 

7. Študentský ples | DK Senica

Aj tento rok nám študentský parlament zveril výzdobu veľkej sály v DK Senica. Počet hostí bol tradične široký, cca 330 hostí. Dekorovali sme kompletné vstupné priestory aj veľkú sálu. Tohtoročný motív bol filmový, teda nesmeli chýbať rôzne filmové doplnky Najväčšou výzvou bolo opäť prekrytie stien miestnosti. Aj tento rok sme pripravili pre hostí bullten vo formáte A5, v ktorom boli zahrnuté všetky dôležité info pre hostí. Opäť sa nám podarilo pripraviť pútavú výzdobu. Veď, posúďte sami.

Svadba | Podzámok

V kultúrnom dome v Podzámku sme mali naozaj ťažšiu úlohu. DK je zvonka síce udržovaný, ale v vnútorných priestoroch je dlhá miestnosť s vysokým stropom a zastaralým dekorom. Preto jednou z našich úloh bolo najmä prekrytie stropov aby od nich odpútali pozornosť svadobných hostí. Popri tom bolo v miestnosti veľa hostí, stoly boli situované do tvaru U. Želaním nevesty bolo použitie prírodných materiálov, zvolili sme drevené podstavce pre svietniky, vo vázach boli klásky obilia, s rovnakými motívny sme vyzdobili aj zostávajúce časti DK. V časti kde bol počas svadby situovaný catering sme pripravili pre najmenších hostí candy bar.  Znova sme použili živé rybičky ako súčasť svadobnej výzdoby, umiestnené boli vo váze na svadobnom stole ženích a nevesty.

Detská párty | SUNNY SE

V prostredí zaujímavej reštaurácie SUNNY v Senici si klienti želali pripraviť stôl pre 10 ľudí s motívom FROZEN. Najmenšia oslávenkyňa bola našou prácou ohromená, páčila sa výzdoba ale aj zaujímavé doplnky. Podobnú výzdobu aj s rôznymi inými motívnmi pripravíme aj pre Vás, stačí nás kontaktovať.

Detská oslava | River Park BA

Od nášho klienta sme dostali unikátnu príležitosť pripraviť nápaditú výzdobu pre ich dcéru. Narodeninová oslava bola situovaná v dvoch miestnostiach, detská oslava prebiehala v časti HABSBURG BALLROOM I, "dospeláci" mali vyhradenú časť HABSBURG BALLROOM II v hotelovom komplexe RIVER PARK BRATISLAVA. Naša agentúra pripravila výzdobu pre deti. Súčasťou bol bohatý a nápaditý catering ktorý zabezpečil hotelový personál. O hudbu sa postaral náš dobré známy DJ Tomáš, deti počas oslavy zabavilo viacero animátoriek a úžašný kúzelník. Vo výzdobe boli použité netradičné prvky, akými boli živé rybičky vo vázach. Pre oslávenkyňu a jej kamarátky sme pripravili pekné darčekové tašky v ktorých boli zaujímave prezenty. Stoli boli doplnené decentnou kvetinovou výzdobou od našej dvornej kvetinárky. Rybičky sa po skončení akcie po zvolení nášho klienta rozdali medzi kamarátky oslávenkyne. Prezrite snímky z oslavy ... výzdoba bola úchvatná. Ďakujeme nášmu klientovi za veľkú príležitosť a zároveň aj obrovskú výzvu splniť netradičné želanie.