40. výročie MŠ Čáčov

S touto MŠ máme dlhodobo pozitívny vzťah, každoročne fotografujeme deti v tejto škôlke na karnevale ako aj na konci školského roka. Tento rok mala táto MŠ 40. výročie založenia, tak sme sa po dohode so zástupkyňou škôlky Veronikou Plottovou dohodli na zdokumentovaní osláv. Jeden deň bol určený pre zástupcov mesta Senica, súčasných aj bývalých učiteliek, ako aj ostatných kolegýň z iných mš. Deti si nacvičili zaujímavý program, škôlka pekné pohostenie. Ďaľší deň už bol určený pre rodičov a deti, pripravené boli atrakcie od n.o. LUXOR, opekačka, predstavenie pre deti Šašo Fifo a Vierka, samozrejme opäť pohostenie, cukrová vata ... . Zopár snímkov z osláv si môžete pozrieť aj TU alebo TU.

ZUŠ Senica

Oslovila nás  p. učiteľka Lubka Pavesková zo ZUŠ Senica s prosbou o návrh vizuálu na ich tanečno-divadelné predstavenie. Tak sme im pripravili viacero vizuálov, z ktorých tento bol publikovaný. Podporíme aj Vaše kultúrne podujatie, stačí ak nám napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Laura Hečková - figure skating

Lauru podporujeme od jej prvých krôčikov na ľade. Samozrejme, aj vzhľadom na to že je to naša dcéra. Každopádne, jej klub, klubové akcie podporujeme prípravou a výrobou promo materiálov k akciám, zhotovením reportáží z akcií, prípravou každoročného kalendára. Tak sa rodičom ostatných detí dostatnú snímky v profesionálnej kvalite, samozrejme bez nároku na honorár fotografa.

Ak sa chcete dozvedieť o Laure viac, prezrite si jej web www.lauraheckova.sk. Na webe nájdete aj info ak by ste mali záujem podielať sa na jej príprave.