Svadba '19

Rezervácie na rok 2019  v plnom prúde.  Ak stále hľadáte fotografa na Vašu svadbu,  budeme radi ak sa na nás obrátite, stále máme v ponuke zopár voľných termínov. Náš team Vám zabezpečí služby fotografa, kameramana, výzdobu, hudbu ... v skratke všetko čo budete potrebovať. 

Foto hneď na svadbe

Prinášame Vám novinku v našom regióne .. tlačené fotografie ihneď na svadbe. Vďaka našim fotografickým tlačiarňam CANON zabezpečíme ešte počas svadby tlač fotografií pre Vašich hostí. Každý z hostí obdrží fotografiu s novomanželmi ako peknú spomienku na Váš deň D, a nemusí čakať až na kompletné spracovanie celej zakázky. Naše tlačiarne tlačia na špeciálnu povrchovú vrstvu ktorá chráni každý výtlačok pred pokvapkaním, obliatím a vyblednutím, pričom zaručí že fotorafia odložená v albume vydrží až 100 rokov. V niektorých naších fotobalíkoch je táto služba zahrnutá v cene a pri niektorých je možné ju doobjednať za zvýhodnených podmienok. Množstvá tlačených fotografií je možné upraviť podľa požiadaviek každého klienta.

 

Fotostena

Ďaľšou novinkou je možnosť prenájmu fotosteny pre fotografovanie Vašich hostí s novomanželmi. Naša fotostena má rozmer 3x2 metre, je potlačená vkusným motívom vďaka čomu aj v nie príliš lákavom priestore dokážeme zhotoviť krásne skupinové a portrétne snímky Vašim hosťom. A nezabudnite, že snímky Vám môžeme na svadbe aj vytlačiť na našich profesionálnych tlačiarňach CANON. Ušetríte tak za prenájom drahého fotokútika alebo fotobúdky, ktorá je zväčša na svadbe iba obmedzenú dobu.  Uvedený obrázok je iba ilustračný.